Neşe Özdilek Döğer Kimdir? Nasıl Başardım?

tarafından admin
Neşe Özdilek Döğer Kimdir? Nasıl Başardım?

 

Merhaba,ben Neşe Özdilek Döğer…42 yaşında 18 yıllık evli ve bir erkek çocuk annesiyim…

1976 Tokat Erbaa Doğumluyum. Babam Uzman Çavuş annem Ev hanımı. İlk okulu İstanbul Arnavutköy de okudum. Ortaokula yine istanbul Arnavutköy de başladım ancak sonra Rize Kalkandere ye ablamın tayiniyle birlikte gittim ve gurbette okudum.1 yıl sonra Malatyaya tayin oldu ablam ve beni de yanlarında götürdüler. O yıl Babam vefat etti ben ablamlarla üniversiteyi kazandığım yıla kadar kalmak zorunda kaldım. Zor ve sıkıntılı yıllarım oldu ancak hayatı öğrendim.

1997 yılında Marmara Üniversitesi sağlık meslek yüksek okulu radyoloji bölümünü bitirdim.Önce özel hastaneler daha sonrasında devlet hastanelerinde devlet memuru kadrosunda röntgen teknisyeni olarak çalıştım.

İlk defa yine ek gelir olsun diye arayış içinde olduğum bir zamanda Herbalife ile tanıştım. 3 yıl neredeyse evimi görmeden çalıştım çabaladım oğlumun en güzel yıllarını kaçırma pahasına…Ancak 3 yılın sonunda dönüp arkama baktığımda birikmiş  50.000 tl nin üzerinde kredi ve kredi kartı borcum olmuştu yani battım ve iflastaydım. Ancak Herbalifetaki eğitimlerin katkısıyla farmasiye başladım ve kısa sürede biriken Herbalife borçlarımı ödedim.
2014 yılında farmasi ile tanıştım.ürünleri kulandım ve memmun kaldım…işimin yanında ek gelir olsun diye kulladığım ürünleri sevdiklerime ve cevremdeki kişilere anlattım… 4 yıl boyunda işimden arta kalan zamanlarda nöbet ertesi günlerinde ürünleri tanıtarak platin direktör seviyesine ulaştım. Kazancımda hastanedeki kazancımın üç katından fazla idi..Böyle olunca emekli olmaya karar verdim ve 2018 yılında emekli oldum . Bir yıldır tek işim Farmasi… Şu anda da emekli kazancımın 5 katı kazanıyorum…Şu andaki gelirimle 5 yıl kalan kredimi 1 yıl da ödedim .Çünkü artık 15.000 tl lik borçları farmasi geliriyle kolaylıkla ödeyebiliyorum hem de kendimi sıkmadan sıkıntıya düşmeden hayatı kaçırmadan.

Tabiki bu kazançlara ulaşmak çok güzel ama asıl güzel ve keyifli olan şu ki sadece ben değil ekibimde onlarca kişi en az asgarî ücret tutarında maaş alıyor…
Neşe Döğer olarak bu beni çok mutlu ediyor..İşime birkez daha aşkla sarılıyorum;çünkü hep kazandırıyor. En önemlisi insan kazanıyoruz .Şu anda 4500 kişilik bir ailem var.Türkiyenin her ilinde yüzünü görmedigim ama telefonda iletişime geçip yardımcı olduğum sağlık ve varlık kazanmalarına vesile olduğum insanlar var.Ben kiminin kardeşi, kiminin kızı, kiminin Neşe ablasıyım… Onların mutlulukları, hayır duaları beni çok mutlu ediyor…
Farmasi hayatımıza çok şey kattı..

Ilk önce sağlık kattı çünkü ben ve ailem artık sağlıklı doğal ürünler tüketiyoruz…
Farmasi sayesinde 5 yıl önce hayal bile edemeyeceğim bir hayat yaşıyorum…Farmasi sayesinde sürekli yapılandırmak zorunda kaldığım evimin kredisini rahatlıkla ödedim ,oğlumu özel okulda okutuyorum, kendime ait bir arabam var ve havuzlu triplex bir villada yaşıyorum…Bunları 5 yıl öncesine kadar hayal bile edemiyordum çünkü devlet memuru maaşıyla yapmam imkansızdı..
Birde ilk yurt dışı tatilimi yine Farmasi sayesinde Bosna Hersek te yaptım…Rüya gibi bir tatildi..
Farmaside emeğinizin karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz..Farmasiyi eşimle birlikte yapıyoruz ve eşim de Farmaside Direktör. Ailece çalışmanın gücünü arkanıza alırsanız başarı zaten kaçınılmazdır.

Sevgiyle kalın Neşeyle kalın

Farmasiye sizi de beklerim ekibimde size de yer var . BAŞ TACISINIZ. EN İYİSİ FARMASİ BAŞKANLAR TAKIMI